Vámi povolená cookies si můžete zablokovat ZDE.

Aktuality

Obchodování v závěru roku 2012

Vážení klienti, / Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vás informovat, že v závěru roku bude probíhat vypořádání obchodů s podílovými listy nabízených fondů bez přerušení, tj. vydávání a odkupování podílových listů bude probíhat standardně i v tomto období.

Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že pokyny k odkupům podílových listů, které mají být připsány na účet banky příjemce vedený v České republice ještě v roce 2012, doporučujeme podat v případě fondů ČP INVEST nejpozději do 20. prosince a v případě fondů Generali PPF Invest nejpozději do 10. prosince včetně. U žádostí podaných po těchto termínech nemůžeme s ohledem na technické lhůty vypořádání odkupů a bankovní převody zaručit včasné připsání vašich finančních prostředků na účet banky příjemce vedený v České republice.

 

Pokud by měly být finanční prostředky připsány na účet příjemce vedený v zahraničí, závisí konečné datum jejich připsání na lhůtách a bankovních svátcích platných u banky příjemce.

 

V souvislosti s blížícím se koncem roku si vás dovolujeme informovat, že dne 31.12.2012 nebude z provozních důvodů možné využít služeb infolinky a Klientského centra ČP INVEST. V případě potřeby zanechte prosím své kontaktní údaje na záznamníku, následující pracovní den vás zkontaktujeme zpět a vaše požadavky obratem zpracujeme. Děkujeme za pochopení.

 

S přáním příjemných a poklidných předvánočních dnů

 

ČP INVEST investiční společnost, a.s.