Vámi povolená cookies si můžete zablokovat ZDE.

Mobilní aplikace Generali Investments

Nezáleží na tom, kde právě jste a kolik je hodin. Prostřednictvím mobilní aplikace Generali Investments budete mít aktuální informace o svých investicích vždy po ruce přímo ve svém chytrém telefonu. Tato zdarma dostupná služba vám umožní pohodlně sledovat různé aspekty související s vašimi investičními fondy.

Pohodlně přímo ve svém mobilním telefonu či tabletu si můžete snadno

 • nastavit vlastní profil a mít tak po ruce informace pouze za určité vybrané fondy, které vás zajímají

 • sledovat kurzy jednotlivých zvolených investičních fondů včetně vývoje v grafu

 • zobrazit mobilní náhled svého majetkového účtu - na svůj majetkový účet se můžete přihlásit přímo z mobilního telefonu a mít tak detailní přehled o svých investicích, uzavřených produktech, provedených transakcích i nastavených službách, můžete sledovat vývoj svých investic

 • sledovat jak se daří vašim produktům - můžete sledovat výkonnost produktů včetně vývoje v grafu, můžete si zadat i  jeden vámi idividuálně poskládaný produkt

 • stahovat a prohlížet infolisty vámi vybraných fondů s měsíčními souhrnnými informacemi

 • odebírat souhrnné měsíční komentáře o dění na kapitálových trzích z dílny portfoliomanažerů Generali Investments CEE

 • nastavit zasílání upozornění v případě nárůstu nebo poklesu hodnoty cenného papíru přes vámi určenou hranici (upozornění lze nastavit také na denní výkyvy a celou historii pohybu lze sledovat v grafu)

 • najít základní pomoc v podobě modulu „Nejčastější otázky“, kde máte po ruce i bankovní účty jednotlivých fondů a informace
  pro identifikaci plateb

 • vytočit přímou telefonní volbu na klientskou linku

Aplikace Generali Investments krok za krokem

Úvodní obrazovka

Aplikace vám přináší informace o vašich fondech přehledně na jednom místě. Přímo ve vašem mobilním telefonu, vždy po ruce. Vyberete si pouze ty informace, které vás zajímají.

Jednotlivé zobrazované moduly je možné skrýt či naopak zobrazit v rámci funkce Nastavení.

phone2

Přehled kurzů zvolených fondů

Aplikace vám umožní přístup k denně aktualizovaným kurzům fondů, které vás zajímají. Můžete si zvolit, které fondy chcete sledovat, a ty se vám následně zobrazí s jejich poslední hodnotou kurzu a denní změnou.

Po označení fondu se dále zobrazí jeho výkonnost v několika časových rozpětích.

phone3

Interaktivní graf výkonnosti

Historické změny výkonností fondů můžete také sledovat na interaktivním grafu, a to v několika časových obdobích. Postačí, když v obrazovce s výkonností fondu natočíte telefon do vodorovné polohy.

phone4

Kurzový alarm

Pro případ vašeho rozhodnutí k nákupu, přestupu či prodeji cenných papírů si můžete jednoduše nastavit, aby se vám při spuštění aplikace zobrazila zpráva, když kurz vámi sledovaného fondu překročí nastavené hranice, nebo když denní změna kurzu přesáhne jistou hodnotu.

Tuto funkcionalitu najdete v modulu „Výkonnosti a kurzy“ v rámci stránky „Přehled kurzů“. Na nastavení kurzových alarmů se přesunete pomocí ikonky trojúhelníku (platforma Android) nebo odkazem Upozornění (platforma iOS).

phone5 phone6

Přehled produktů

Aplikace vám umožní sledování vývoje hodnoty produktů s denně aktualizovanými kurzy a denní změnou. Po označení produktu se dále zobrazí jeho výkonnost v několika časových rozpětích. Vývoj hodnoty můžete také sledovat na interaktivním grafu, a to v několika časových obdobích. Postačí, když v obrazovce s výkonností produktu natočíte telefon do vodorovné polohy.

Aplikace rovněž umožňuje přidání jednoho zcela individualizovaného produktu.

 

Náhled na majetkový účet

Na svůj majetkový účet se můžete přihlásit přímo ze svého mobilního telefonu, a to na základě standardních přihlašovacích údajů, které používáte pro vstup přes webové rozhraní. Budete mít k dispozici všechny funkcionality majetkového účtu, jen v zobrazení upraveném pro mobilní zařízení.

phone6 phone7

Infolisty fondů

Modul "Infolisty" vám poskytne přístup k pravidelně vydávaným infolistům - přehledům, které obsahují souhrnné měsíční informace k jednotlivým fondům. V rámci tohoto modulu si můžete stahovat také pravidelný měsíční report k dění na trzích z dílny portfoliomanažerů Generali Investments CEE.

Můžete si zvolit, ke kterým fondům si přejete infolisty sledovat. Toto nastavení lze později snadno změnit.
Po výběru konkrétního fondu se vám zobrazí seznam dostupných infolistů dle data vydání. Následně je možné infolist ve formátu PDF stáhnout a otevřít.

Podporované platformy

V současné době je podporovanou platformou operační systém mobilních telefonů iOS 11.0 (a výše)  a operační systém Android 5.0 (a výše).

Jazykové verze

Aplikace Generali Investments je aktuálně dostupná v české, slovenské, polské a anglické jazykové mutaci.