Aktuality

Obchodování v závěru roku 2015

Vážení klienti, dovolujeme si vás informovat, že v závěru roku bude probíhat vypořádání obchodů s cennými papíry nabízených fondů bez přerušení, tj. vydávání a zpětné odkupování cenný papírů bude probíhat standardně i v tomto období.

Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že pokyny k prodejům cenných papírů, za které mají být finanční prostředky připsány na účet banky příjemce vedený v České republice ještě v roce 2015, doporučujeme podat:

  • v případě fondů ČP INVEST nejpozději do 21. prosince
  • v případě fondů Generali Invest CEE  nejpozději do 11. prosince včetně.

U žádostí podaných po těchto termínech nemůžeme s ohledem na technické lhůty vypořádání prodejů a bankovní převody zaručit včasné připsání vašich finančních prostředků na účet banky příjemce vedený v České republice.

Pokud by měly být finanční prostředky připsány na účet příjemce vedený v zahraničí, závisí konečné datum jejich připsání na lhůtách a bankovních svátcích platných u banky příjemce.

V souvislosti s blížícím se koncem roku si vás dovolujeme informovat, že dne 31.12.2015 nebude z provozních důvodů možné využít služeb klientské linky a Klientského centra ČP INVEST. V případě potřeby zanechte prosím své kontaktní údaje na záznamníku, následující pracovní den vás zkontaktujeme zpět a vaše požadavky obratem zpracujeme. Děkujeme za pochopení.

S přáním příjemných a poklidných předvánočních dnů

ČP INVEST investiční společnost, a.s.