Vámi povolená cookies si můžete zablokovat ZDE.

Aktuality

Aktivně řízené fondy fondů

ČP INVEST přichází s možností investování do dvou nových produktů - Vyváženého fondu fondů ČP INVEST a Dynamického fondu fondů ČP INVEST.Tyto fondy by měly doplnit čtyři modelová portfolia ČP INVEST (investiční programy) s tím, že zatímco v investičních programech je skladba fondů a jejich procentuální rozložení pevně dané, ve fondech fondů má portfolio manažer prostor k manévrování a jedná se tak o aktivně spravovaná portfolia, která dokáží pružně reagovat na aktuální podmínky na kapitálových trzích. Investorům tak můžeme nabídnout pohodlnou investici, která se sama přizpůsobuje situaci na trhu. Nemusíte ztrácet svůj čas sledováním aktuálního vývoje a vaše peníze přesto nezůstanou pozadu.

Výhodou oproti konkurenci je fakt, že fondy fondů z dílny ČP INVEST vás nezatíží správcovským poplatkem na úrovni fondu fondů.

Tyto dva nové fondy byly začleněny do Ceníku produktů s platností od 1.7.2010 (v ostatních aspektech zůstává Ceník nezměněn).

Základní údaje těchto fondů vč. minimální výše investice a čísel bankovních účtů naleznete ZDE.Jak investovat do fondu fondů?Zašlete prostředky na účet zvoleného fondu a jako variabilní číslo uveďte své rodné číslo (případně IČ).